Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Michael Jackson vs Britney Spears prečo je Jackson King of Pop ? - Video

Určite nechceme dehonestovať Britney Spears lebo je to super top spevácka a celebrita ktorá vie spievať. Ale vo videu môžete si pozrieť prečo vlastne je Michael Jackson považovaný za Krála Popu -  King of POP. Kde Michael Jackson a Britney Spears spievajú Jacksonovú spoločne pieseň a Britney Spears nestačí na tu to pieseň lebo piesne od Jacksona sú piesne, ktoré treba mať veľky rozsah hlasu niekedy až cez tri oktávy. Michael to aj cíti a vidí tak preto pri speve spolu spieva potichu a nie na plno aby bolo počuť Britney Spears.

Ďalšie neskutočne video Michaela Jacksona kde sa neskutočne bavia a tancujú ľudia rôznych raz a národnosti o tom je Michael Jackson aby búral rasove predsudky a spájal všetkých ľudí,  rasy a národnosti a týmto videom aj búra všetky mýty o rasistov a neonacistov že multikulturizmus je zlý. Ľudia sa neskutočne bavia a tancujú a niekedy ide z nich pocit že robia väčšiu Show ako sám Michael Jackson. To to sú krásy multikulturizmu. 

Koncert : 

The Michael Jackson: 30th Anniversary Celebration bola koncertná show a televízny špeciál z roku 2001 od Michaela Jacksona. Bol uvedený v Madison Square Garden v New Yorku 7. a 10. septembra 2001. Koncom novembra 2001 televízna sieť CBS odvysielala koncerty ako dvojhodinový špeciál na počesť Jacksonovho tridsiateho roku sólového zabávača (jeho prvý sólový singel „Got to Be There“ bol nahraný v roku 1971). Relácia bola zostrihaná zo záberov z dvoch vystúpení. Je iróniou, že koncert k 30. výročiu sledovalo aj 30 miliónov divákov na CBS, keď bol odvysielaný neskôr v tom istom roku.

Predstavenia sa vypredali za dve hodiny. Ceny vstupeniek patrili medzi vôbec najdrahšie na podujatie; najlepšie miesta (s VIP prístupom) stáli 10 000 dolárov, ale zahŕňali večeru s Jacksonom a podpísaný plagát. Choreografiu predstavenia mali na starosti Glenn Douglas Packard a Brian Thomas, ktorí boli nominovaní na cenu Emmy za vynikajúcu choreografiu. Prezentovali ho David Gest, World Events LLC a Clear Channel Entertainment. Jackson údajne zarobil 7,5 milióna dolárov za každý z dvoch koncertov. Oficiálna pokladnica koncertu bola 10 072 105 dolárov za oba koncerty.

Niektorým fanúšikom sa Jackson na prvom koncerte zdal viac dezorientovaný, keďže urobil len jednu krátku mesačnú prechádzku a zaimprovizoval záver vystúpenia „Billie Jean“. V roku 2011 moderátor David Gest tvrdil, že Jackson bol počas koncertov na drogách, v dokumente Michael Jackson: The Life of an Icon; Napriek tomu, že bral lieky proti bolesti, sám Jackson vysvetlil, že len neskúšal na prvý koncert a bol si vedomý svojho výkonu. Naopak, Michaelov brat Jermaine Jackson vo svojej knihe You Are Not Alone: Michael Through a Brother's Eyes uviedol, že počas tohto obdobia Michael užíval Demerol, liek na zmiernenie bolesti s hlásenými psychotropnými účinkami.

Bez ohľadu na to bola šou veľkým úspechom s vystúpeniami mnohých celebrít, športovcov a hercov a vystúpeniami s inými hudobníkmi; Sám Jackson predviedol skladbu „The Way You Make Me Feel“ s Britney Spears a Mya, Usher a Whitney Houston predviedli strhujúce vystúpenie „Wanna Be Startin' Somethin".  Tieto dva koncerty boli jedinými prípadmi, kedy Jackson odohral naživo nejakú skladbu zo svojho albumu Invincible.

Koncertu sa zúčastnil aj Chris Tucker herec s filmu Križovatka smrti kde z jeho výstupu Michael Jackson doslova odpadol a zložil sa. Na koncerte bol a je videu aj svetový reper Usher kde sa pretekal s Michaelom Jacksonom v tanci ale Michael zareagoval ako neskutočný profesionál a jeho odpoveďou bola angličtine " milujem ho". 

  • Komentáre sú prázdne.