Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Odídenec z Ukrajiny strieľal a zbil svojho zanemelo

Miesto opekačky len údery a streľba. Príjemná návšteva sa skončila zásahom polície

 

SABINOV / Návšteva spojená s opekačkou sa v jednej dedine na východe Slovenska skončila policajným zásahom. V jednom z tamojších domov došlo najprv k hádke a potom aj k fyzickej potýčke medzi dvoma mužmi. Mal tam dokonca padnúť aj výstrel zrejme z plynovej pištole.

Boli zhruba dve hodiny pred polnocou. V jednom z domov v dedinke v okrese Sabinov malo dôjsť k hádke a bitke, pri ktorej mala byť dokonca použitá zbraň. Na miesto bolo vyslaných viacero hliadok.

"Padol tam výstrel, ale nebolo to z klasickej pištole, takže tam nebola ostrá munícia," uviedol starosta obce Miroslav Paločko. "Hliadka obvodného oddelenia bola vyslaná na preverenie oznámenia, podľa ktorého malo medzi dvoma Ukrajincami vo veku 41 a 42 rokov dochádzať k vzájomným slovným a neskôr aj fyzickým potýčkam," informovala hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Ligdayová.

 

Podľa zistení televízie JOJ sa to stalo v dome miestnych Ukrajincov, ktorí si dom v dedine kúpili už štyri roky dozadu a postupne ho opravovali. Na miesto boli dokonca privolaní záchranári. "Na linke tiesňového volania záchrannej zdravotnej služby sme prijali žiadosť o pomoc pri napadnutí. Údajne po mužovi strieľali a následne ho udreli pištoľou do hlavy. Na miesto sme bezodkladne vyslali ambulanciu záchrannej zdravotnej služby, ktorá transportovala muža s poranením hlavy do nemocnice," avizoval Viliam Sládok, hlavný operátor OS ZZS SR.

Opekačka, na ktorú podľa miestnych prišla aj návšteva, sa tak skončila predčasne. Jeden z aktérov skončil v putách a následne v policajnom aute. "Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečného vyhrážania, okolnosti tejto udalosti preverujeme," dodala Jana Ligdayová.

Autori
Vlado Jurek
PUBLIKOVANÉ 6.9.2023 O 19:10 · ZDROJ NOVINY.SK/TVJOJ

  • Komentáre sú prázdne.