Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Rómsky Aktivisti sa tvrdo pustili do úžerníkov

Tieto boj voči Trebišovským úžerníkom začal Rómsky aktivista  Ja som Róm Milan Javor k nemu sa začali pridávať ďalší aktivisti.

Foto album úžerníkov 

Najhrozivejšie je to že jeden z obviňovaných úžerníkov je kandidát na poslanca národnej rady Jozef Kajkoš za strany Smer sociálna demokracia kde ho Rómovia obviňujú z úžery.

Rómsky aktivita hovorí vo videu že za jeden chlieb si pýta Jozef Kajkoš 3€ za muku 20€ berú 100% úrok a chcú ma zabiť preto že som zverejnil video o tom že je úžerník a nemôžem chodiť von. Pochopte nás pochopte nás vyzýva aktivista! Berú od nás interes zamestnáva beďnárov (smetiarov)  a fešákov a na borg dáva. Za c*gánske peniaze. Ďalší aktivista fialovom tričku  pozrite sa koľko ľudí stoji aby od nich vybrali úžerníci peniaze. Už som nahnevaný každý mesiac takto oberajú ľudí o peniaze! Zavolajte Jozefa Kajkoša zavolajte čo mi urobí ? Vidíte ja mam pravdu. 19 a 20 každý mesiac berú peniaze od ľudí.  Aktivista v čiernom tričku musím natočiť vám video lebo sa vyhrážajú  úžerníci bitkou a smrťou lebo dĺžim veľa peňazí. Že ak ich nahlásim že ma chytia a zbijú! Chcem sa dostáť nejako na Košickú políciu lebo oni tu v Trebišove s policou majú známosti a spolupracujú a polícia s Trebišova to to prehľadá. A policajti s nimi kšeftujú a majú veľké panie s toho. Prosím vás policajti s Košíc a Bratislavy čo najskôr to riešte a zachráňte nás! Keď ma zavrú aspoň viete začo.

Za preklad dakujeme Rómskym aktivistom 

  • Komentáre sú prázdne.